Tvořím pro vás, spolupracuji, naslouchám
Jakub Jirsák
Unikátním propojením byznys fotografie, grafiky a marketingu pomáhám firmám i živnostníkům vizuálně prezentovat jedinečnost jejich podnikání a tím zvyšovat zisky.

Pár vět o mě

Jmenuji se Jakub Jirsák a jsem fotograf s přesahem do marketingu a grafiky. Naslouchám vaší firmě i cílové skupině. Vznikají tak fotografie, které vyzařují jasné sdělení, posilují značku i důvěru a povědomí o hodnotách firmy. Přicházím s nápadem a celkovým konceptem, až pak mačkám spoušť. Následují hodiny úprav a precizní grafické práce. S citem pro malý detail i vaše velké vize.

Na fotografiích zachycuji to, co na první pohled není vidět, ale rozhoduje o úspěchu. Zkusili jste někdy vyfotit kvalitu, stabilitu, podporu nebo inovaci?

Ozvěte se a probereme možnosti.

Jakub Jirsák: byznysfoto.cz
Telefon
Email
Ostatní

Napište mi

Děkuji za zaslanou zprávu. Obvykle odpovídám do 48 hodin.

Něco se pokazilo. Zkuste to za chvíli nebo zkuste jiný způsob.

K datům, která mi o sobě sdělíte pomocí kontaktního formuláře nebo jiným způsobem, nemají přístup neoprávněné osoby. Žádná získaná data neposkytuji třetím osobám. Údaje uchovávám na dobu nezbytně nutnou.

eBooky
Získejte unikátní znalosti ze světa byznys fotografie, které pozvednou vaše podnikání na novou úroveň. Mé jedinečné know-how, které jsem získával 15 let, jsem rozdělil do několika tematicky odlišných eBooků. Dohromady tvoří ucelený návod pro podnikatele, jak vytvářet úspěšné byznys fotografie svépomocí.
Konzultace
Pokud už nějaké byznys fotografie používáte, ale nejste si jistí, zda správně plní marketingové účely, můžete si se mnou domluvit konzultaci. Na vaše fotografie se podívám svým zkušeným okem. Prozkoumáme spolu jaký vytvářejí obraz vašeho podnikání. Probereme možnosti, jak je případně vylepšit.
Focení
Ideální řešení, pokud máte málo času a chcete mít fotografie a grafiku na profesionální technické úrovni. Do fotek vkládám své jedinečné znalosti, propojené s mou precizností a řadou let praxe.