Konzultace – odborný pohled zvenčí
Jakub Jirsák
Unikátním propojením byznys fotografie, grafiky a marketingu pomáhám firmám i živnostníkům vizuálně prezentovat jedinečnost jejich podnikání a tím zvyšovat zisky.

Kdy mohou být konzultace vhodným řešením?

Pokud máte své internetové stránky a nejste si jistí, zda vaše fotografie plní dobře své marketingové účely. Nebo máte staré internetové stránky, a plánujete je vylepšovat. Váháte nad výběrem nebo tvorbou fotek, a chtěli byste znát odborný názor.

Vždy se na fotografie dívám pohledem zákazníka. Díky svým zkušenostem vám mohu říci, jaké reakce zákazníků můžete očekávat.

Věnuji se také kompozici. Analyzuji, jak pracuje ve prospěch sdělení a podporuje orientaci na webu.

Tento můj pohled je unikátní. Vychází z mých dlouholetých zkušeností z fotobank, kde jsem se naučil, jak konkurovat desetitisícům jiných fotografií.

Chci konzultaci
eBooky
Získejte unikátní znalosti ze světa byznys fotografie, které pozvednou vaše podnikání na novou úroveň. Mé jedinečné know-how, které jsem získával 15 let, jsem rozdělil do několika tematicky odlišných eBooků. Dohromady tvoří ucelený návod pro podnikatele, jak vytvářet úspěšné byznys fotografie svépomocí.
Konzultace
Pokud už nějaké byznys fotografie používáte, ale nejste si jistí, zda správně plní marketingové účely, můžete si se mnou domluvit konzultaci. Na vaše fotografie se podívám svým zkušeným okem. Prozkoumáme spolu jaký vytvářejí obraz vašeho podnikání. Probereme možnosti, jak je případně vylepšit.
Focení
Ideální řešení, pokud máte málo času a chcete mít fotografie a grafiku na profesionální technické úrovni. Do fotek vkládám své jedinečné znalosti, propojené s mou precizností a řadou let praxe.