eBook: Jak v propagaci plně využít potenciál fotografií
Jakub Jirsák
Unikátním propojením byznys fotografie, grafiky a marketingu pomáhám firmám i živnostníkům vizuálně prezentovat jedinečnost jejich podnikání a tím zvyšovat zisky.

Připravuji: Jak vytvářet fotky, které budou pracovat pro vás

Po přečtení tohoto eBooku už nikdy nebude vaše internetová prezentace jako dřív. Naučíte se vědomě pracovat s účinky fotografií na vaše zákazníky. Zjistíte, jak navádět pozornost diváka na důležité prvky ve fotografii.

Díky tomu budete umět předávat informace zákazníkům pomocí fotografií cíleně a efektivně.

Také se dozvíte, jak fotografie využít ke směřování uživatele webu na místa, která jsou pro vás důležitá.

Budete umět své potenciální zákazníky zaujmout a dřív získají dojem, že už vás dlouho znají. Budou vaše produkty nebo služby chtít, protože si budou vědomi jejich přínosu.

Čtení tohoto eBooku vás posune o něco dál ve vašem podnikání. Začnete totiž o něm přemýšlet na nové úrovni.

Pro koho je eBook určený

Tento eBook je vhodný pro živnostníky a firmy, které chtějí plně využít potenciál fotografií ve své propagaci.

Znalosti a dovednosti z oblasti fotografie nejsou nutnou podmínkou pro pochopení eBooku. Nebudete ani potřebovat nákladnou foto výbavu. Naučíte se přemýšlet nad svými byznys fotografiemi tak, abyste dokázali využít, co právě máte k dispozici. Pokud je pro vás focení jedna velká neznámá, připravil jsem pro vás srozumitelný eBook jak se vyhnout nejčastějším chybám při focení.

O autorovi eBooku

Mé fotografie používají po celém světě zástupy drobných podnikatelů, ale také velké firmy jako IBM, Lidl, Re/Max, či Komerční banka.

Dostal jsem se mezi dvě stovky nejprodávanějších fotobankových autorů po celém světě. Prodal jsem přes 800 tisíc licencí.

Abych se dostal mezi světovou špičku, musel jsem objevit způsoby, jak pravidelně vymýšlet nové fotografie, jak s nimi upoutat pozornost, a jak se neztratit v desítkách tisíc konkurujících fotografií.

Tyto mé unikátní znalosti jsem přenesl do byznys fotografie. Živnostníci i firmy totiž řeší stejné otázky. Jak zaujmout potenciálního zákazníka v záplavě ostatních komerčních sdělení? Jak přicházet s novými nápady na fotky?

Jmenuji se Jakub Jirsák. Vítejte v mém světě vědomé byznys fotografie, která oslovuje zákazníky. Nabízím své unikátní know-how, aby pomohlo i vašemu podnikání.