eBook: Byznys fotografie služeb
Jakub Jirsák
Unikátním propojením byznys fotografie, grafiky a marketingu pomáhám firmám i živnostníkům vizuálně prezentovat jedinečnost jejich podnikání a tím zvyšovat zisky.

Připravuji: Jak pomocí fotografií úspěšně prodávat službu

Myslíte si, že je těžké vyfotit službu, protože není vidět? Pokud ano, pak je tento eBook určený pro vás. Seznámíte se zde s mými bohatou praxí osvědčenými postupy, jak pomocí fotky ilustrovat službu nebo nehmotný produkt.

Vhodný je pro podnikatele v oblasti služeb, kteří potřebují ke své propagaci mnoho fotek. Píší příspěvky na sociálních sítích, publikují blogové příspěvky, chtějí mít vizuálně poutavé internetové stránky nezaměnitelné s konkurencí.

Pro koho je eBook určený

Užitečné informace a návody zde najdou například výživoví poradci, kouči, lektoři, psychologové, maséři, kadeřnice, finanční a daňoví poradci, pojišťovací makléři a mnozí další.

Znalosti a dovednosti z oblasti fotografie nejsou nutnou podmínkou pro pochopení eBooku. Nebudete ani potřebovat nákladnou foto výbavu.

Naučíte se přemýšlet nad svými byznys fotografiemi tak, abyste dokázali využít, co právě máte k dispozici.

Pokud je pro vás focení jedna velká záhada, připravil jsem pro vás srozumitelný eBook jak se vyhnout nejčastějším chybám při focení.

O autorovi eBooku

Mé fotografie používají po celém světě zástupy drobných podnikatelů, ale také velké firmy jako IBM, Lidl, Re/Max, či Komerční banka.

Dostal jsem se mezi dvě stovky nejprodávanějších fotobankových autorů po celém světě. Prodal jsem přes 800 tisíc licencí.

Abych se dostal mezi světovou špičku, musel jsem objevit způsoby, jak pravidelně vymýšlet nové fotografie, jak s nimi upoutat pozornost, a jak se neztratit v desítkách tisíc konkurujících fotografií.

Tyto mé unikátní znalosti jsem přenesl do byznys fotografie. Živnostníci i firmy totiž řeší stejné otázky. Jak zaujmout potenciálního zákazníka v záplavě ostatních komerčních sdělení? Jak přicházet s novými nápady na fotky?

Jmenuji se Jakub Jirsák. Vítejte v mém světě vědomé byznys fotografie, která oslovuje zákazníky. Nabízím své unikátní know-how, aby pomohlo i vašemu podnikání.