eBook: Byznys fotografie produktu
Jakub Jirsák
Unikátním propojením byznys fotografie, grafiky a marketingu pomáhám firmám i živnostníkům vizuálně prezentovat jedinečnost jejich podnikání a tím zvyšovat zisky.

Připravuji: Jak pomocí fotografií úspěšně prodávat produkt

V internetové propagaci hraje hlavní roli zrak. Zákazník si nemůže váš produkt osahat nebo libovolně vyzkoušet jeho funkce.

Sérií fotografií můžete zákazníkovi o svém produktu sdělit mnoho důležitých informací. Rychleji než textem. Můžete v něm vzbudit také ty správné emoce.

Připravil jsem pro vás eBook, ve kterém se seznámíte se základy produktové fotografie ve vztahu k vašemu marketingu.

Naučíte se vizuálně popsat jedinečnost vašeho produktu, čímž se odlišíte od konkurence.

Čtení tohoto eBooku vás posune o něco dál ve vašem podnikání. Začnete totiž o něm přemýšlet na nové úrovni.

Pro koho je eBook určený

Tento eBook je vhodným průvodcem produktovou fotografií pro živnostníky a malé firmy, které si chtějí vizuální stránku své propagace řešit vlastními silami.

Je pro kreativní tvůrce, kteří potřebují vizuálními prostředky pravidelně prezentovat svou práci.

Jsou to například krejčí, truhláři, nábytkáři, designeři, floristky, svatební aranžérky, kováři, zlatníci a mnoho dalších.

Znalosti a dovednosti z oblasti fotografie nejsou nutnou podmínkou pro pochopení eBooku. Nebudete ani potřebovat nákladnou foto výbavu. Naučíte se přemýšlet nad svými byznys fotografiemi tak, abyste dokázali využít, co právě máte k dispozici. Pokud je pro vás focení jedna velká neznámá, připravil jsem pro vás srozumitelný eBook jak se vyhnout nejčastějším chybám při focení.

O autorovi eBooku

Mé fotografie používají po celém světě zástupy drobných podnikatelů, ale také velké firmy jako IBM, Lidl, Re/Max, či Komerční banka.

Dostal jsem se mezi dvě stovky nejprodávanějších fotobankových autorů po celém světě. Prodal jsem přes 800 tisíc licencí.

Abych se dostal mezi světovou špičku, musel jsem objevit způsoby, jak pravidelně vymýšlet nové fotografie, jak s nimi upoutat pozornost, a jak se neztratit v desítkách tisíc konkurujících fotografií.

Tyto mé unikátní znalosti jsem přenesl do byznys fotografie. Živnostníci i firmy totiž řeší stejné otázky. Jak zaujmout potenciálního zákazníka v záplavě ostatních komerčních sdělení? Jak přicházet s novými nápady na fotky?

Jmenuji se Jakub Jirsák. Vítejte v mém světě vědomé byznys fotografie, která oslovuje zákazníky. Nabízím své unikátní know-how, aby pomohlo i vašemu podnikání.