Jak poznat fotografa profesionála
Jakub Jirsák
Unikátním propojením byznys fotografie, grafiky a marketingu pomáhám firmám i živnostníkům vizuálně prezentovat jedinečnost jejich podnikání a tím zvyšovat zisky.

Příprava je důležitá

Jak odlišit kvalitního byznys fotografa od průměrného? Kvalitní fotograf se nejdřív seznamuje s tématem. Zajímá se o váš byznys. Ptá se vás na cílovou skupinu nebo personu. Zjišťuje mnoho dalších informací.

Samotné focení je jako ledovec, který ční z vody. To co je schované pod hladinou, je daleko masivnější, ale zákazník to tolik nevidí nebo nevnímá.

Byznys fotograf by měl být jako fotograf krajinář.

O těch se říká, že jejich nejdůležitější prací je příprava. Chodí pravidelně na místo, které chtějí vyfotografovat. Seznamují se s ním při různém počasí, při odlišných denních i ročních obdobích. Teprve když mají dané místo dokonale zmapované, dokáží vybrat ideální čas pro samotné focení. Pak vznikne působivá fotka.

Působivá fotka se může podařit i kolemjdoucímu turistovi. A to i když nemá danou lokalitu tak probádanou. Je to ale náhoda.

Profesionální byznys fotograf by měl pozorovat svou krajinu. Výsledná fotografie nebude závislá na náhodě. Bude pevně v jeho rukou.

Jakub Jirsák
eBooky
Získejte unikátní znalosti ze světa byznys fotografie, které pozvednou vaše podnikání na novou úroveň. Mé jedinečné know-how, které jsem získával 15 let, jsem rozdělil do několika tematicky odlišných eBooků. Dohromady tvoří ucelený návod pro podnikatele, jak vytvářet úspěšné byznys fotografie svépomocí.
Konzultace
Pokud už nějaké byznys fotografie používáte, ale nejste si jistí, zda správně plní marketingové účely, můžete si se mnou domluvit konzultaci. Na vaše fotografie se podívám svým zkušeným okem. Prozkoumáme spolu jaký vytvářejí obraz vašeho podnikání. Probereme možnosti, jak je případně vylepšit.
Focení
Ideální řešení, pokud máte málo času a chcete mít fotografie a grafiku na profesionální technické úrovni. Do fotek vkládám své jedinečné znalosti, propojené s mou precizností a řadou let praxe.